3D VIZUALIZACE INTERIÉRU

Nabízíme vypracování 3D vizualizace Vašeho nového interiéru, ať už to bude koupelna, kuchyně, obývací pokoj, ložnice či jiné prostory. Budeme samozřejmě postupovat přesně podle Vašeho přání a požadavků po celou dobu tvorby projektu, což je zárukou, že s konečným výsledkem budete spokojeni. První schůzka je nezávazná a ZDARMA.

3D vizualizace koupelny

Pokud se chystáte upravovat nebo budovat novou koupelnu, jste na správném místě! Pomůžeme Vám při rozhodování o barevnosti, výběru zařizovacích předmětů a jejich rozmístění v místnosti. Naše 3D vizualizace Vaší koupelny odhalí všechny nedostatky a chyby, kterých byste se mohli dopustit a pomůže Vám také s plánováním rozpočtu.

3D vizualizace kuchyně

Máte vysněnou novou kuchyni? Neváhejte se na nás obrátit a my Vám pomůžeme s jejím zobrazením ve 3D vizualizaci dřív, než ji budete mít doma.

3D vizualizace ostatních prostor

Cena a složení zakázky dle dohody.

3D PŮDORYS

Námi vytvořené 3D půdorysy dají Vám nebo Vašim klientům příležitost vidět interiér nejrealističtěji jak jen to je možné. Pomohou Vám při představě, jak bude umístěný nábytek a doplňky v daném prostoru. To vše směřuje k tomu, aby jste byli s budoucím reálným interiérem spokojeni.

3D VIZUALIZACE EXTERIÉRU

Máte v plánu zateplit Váš dům a nevíte, jak by vypadal? Nevíte si rady s osazením domu na pozemek a s umístěním dalších objektů (garáž, stání, terasa, chodníky, atd.). Neváhejte se na nás obrátit a my Vám vypracujeme vizualizace, které pomohou s rozhodováním za cenu od 4000 Kč.  První schůzka je nezávazná a ZDARMA.

 

PŘI OBJEDNÁNÍ ZAŘIZOVACÍCH PŘEDMĚTŮ, OBKLADŮ, DLAŽEB NEBO JINÉHO ZBOŽÍ V HODNOTĚ MIN. 25 000 Kč VÁM VYPRACUJEME VIZUALIZACI ZDARMA, PŘÍPADNĚ VÁM ZA NI VRÁTÍME PENÍZE.