projektový trojúhelník

Architektonické 3D vizualizace: čas, cena nebo kvalita?

Tak jako v každé lidské činnosti jsou i při zpracování projektu daná určitá omezení. Toto samozřejmě platí i pro zpracování 3D vizualizace. Tato omezení jsou hlavně čas, cena a požadovaná kvalita. Jsou to základní parametry, kterými je měřen úspěch projektu a dohromady se nazývají trojúhelník projektového řízení.

Číst více

Cesta k vysněnému interiéru ve 4 krocích

Každý z nás někdy bude zařizovat svoje bydlení. Pokud chcete, aby výsledek byl co možná nejlepší, tak je důležité držet se určitého postupu. Vše je nutné dopředu promyslet a naplánovat, abyste se vyhnuli větším změnám. Níže přikládám stručný návod, který Vám s cestou návrhu pomůže. Continue reading “Cesta k vysněnému interiéru ve 4 krocích”

Malá koupelna

Navrhování dipozice koupelny je obvykle doménou architektů, ale s pomocí tohoto krátkého článku se může Vaše koupelna stát plně funkční a zároveň praktická. Ale dříve, než lze navrhnout dispozici malé koupelny, je třeba pečlivě projít budoucí nároky obyvatel, přístup ke zdravotechnické a elektrické instalaci, materiál stěn, rozmístění vybavení atd.  Continue reading “Malá koupelna”